Górnik II Libiąż : Korona Mętków

W nadchodzącą niedzielę Korona Mętków rozegra spotkanie 4 kolejki rundy jesiennej sezonu 2015/2016. Zmierzy się z Górnikiem II Libiąż na boisku przeciwnika. Ostatnie spotkanie z Koroną Lgota dla zawodników z Mętkowa nie było zbyt szczęśliwe. Drużyna straciła bramkę w ostatnich minutach meczu, tym samym przegrywając 3:4. Natomiast drużyna Górnika wygrała na wyjeździe 6:3 z Promykiem Bolęcin, zdobywając 3 punkty. Korona Mętków po 3 kolejkach plasuje się na 13 miejscu bez dorobku punktowego, Górnik zaś znajduje się na 8 miejscu z 6 punktami. Podopiecznych Michała Guta czeka ciężki mecz, jednak wszyscy miejmy nadzieję, że drużyna zdobędzie pierwsze punkty, które pomogą "przełamać lody". Mecz odbędzie się 06.09.2015r. o godzinie 17:00 na boisku sportowym Górnika w Libiążu. Wszystkich serdecznie zapraszamy!!!