Relacje z meczów 06.-09.09.2015r.

Dnia 06.09.2015r. Korona Mętków zmierzyła się z Górnikiem na boisku w Libiążu. Mecz zakończył się wynikiem 6:2 dla gospodarzy. Mimo że zawodnicy Korony walczyli do końca nie udało się zdobyć pierwszych punktów w tym sezonie. Bramki dla Korony zdobyli Madeja i Szweda. Drużyna z Mętkowa rozegrała również spotkanie w środę 09.09.2015r., w którym zmierzyła się z Lwem Olszyny na własnym boisku. Od pierwszych minut była widoczna przewaga Korony. Pokazał ją również wynik, gdyż spotkanie zakończyło się 5:1 dla Korony, która tym samym zebrała pierwsze punkty w tym sezonie. Piłkę w bramce umieścił Gregorczyk, a trzykrotnie zrobił to Likus P., a tym samym zaliczył hat-tricka. Zawodnikom z Mętkowa jednak nadal było mało i kolejny raz piłka przekroczyła linię bramkową, zmieniając wynik na 5:1. Korona kolejny mecz rozegra 13.09.2015r. o godzinie 16:00 w Żarkach z miejscowym LKS'em. Wszystkim serdecznie zapraszamy !!!