Pauza

W niedzielę 17.05.2015r. miał odbyć się mecz 16 kolejki, w którym Korona miała podejmować Pogorzankę. Drużyna Pogorzyc jednak wycofała sie z rozgrywek po 3 walkowerach, dlatego zespół Michała Guta tę kolejkę będzie pauzował. Zawodnicy Mętkowa rozegrają dopiero mecz 17 kolejki chrzanowskiej Klasy B(grupy II), w którym zmierzą się z Górnikiem II Libiąż na wyjeździe. W poprzedniej rundzie Korona rozegrała już dwa spotkania z zespołem Górnika. Zawodnicy Mętkowa byli jedyną drużyną, która pokonała Libiąż w obu meczach. W pierwszym spotkaniu Korona wygrała 2:0 po golach Guta i Bogacza. Natomiast drugi mecz zakończył się wynikiem 5:4 również na korzyść Korony. Tym razem po 2 golach Rozmusa, 2 golach Bogacza i bramce strzelonej przez Madeję. Będzie to ważny mecz dla drużyny Mętkowa, dlatego zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców i prosimy o głośny i kulturalny doping, aby pomóc drużynie Korony.