MKS Chrzanów 8:1 Korona Mętków

Skład Korony Mętków: Grabowski - Zub, Wróblewski, Szklarski, Gut, Klimek(71' Martyniak), Bogacz, Cudak, Madeja, Bulek, Meder

Skład MKS-u Chrzanów: Zieleziński(85' Gołdyn) - Górkowski, Baran(46' Skwarczyński), Mitela, Oczkowski D., Wiśniewski, Jarczewski, Krupnik(65' Napierała), Kikla, Oczkowski A., Bogucki

Bramki: 1', 63' Kikla, 45' A. Oczkowski, 58', 78', 87' Bogucki, 60' Wiśniewski, 69' Skwarczyński ; 7' Cudak

Żółte kartki: Bogacz

Czerwone kartki: Madeja

Dnia 02.05.2015r. drużyna Korony Mętków wyjechała na mecz 14 kolejki, który odbył się w Chrzanowie na boisku MKS-u. Od pierwszych minut mecz był bardzo szybki. Już pierwsza akcja meczu została zakończona golem, którego zdobył Kikla, kapitan drużyny gospodarzy. W 7 minucie doszło do wyrównania, do którego doprowadził Cudak. Chwilę później swoją szansę miał A.Oczkowski, ale przekombinował i ostatecznie obił tylko boczną siatkę bramki. W 13 minucie akcję wywalczył sobie Górkowski, ale Grabowski pewnie obronił piłkę. W 30 minucie sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny Korony. Wykonywał go Klimek, ale Zieleziński nie dał się zaskoczyć i złapał piłkę w ręce. Kilka minut później MKS wywalczył sobie kolejną akcję, która zagroził drużynie z Mętkowa. Bogucki po podaniu od Barana oddał mocny strzał, jednak piłka odbiła się od poprzeczki, a ostatecznie wylądowała w rękach golkipera Korony. W 42 minucie Wiśniewski wywalczył sobie akcję sam na sam, ale nie wykorzystał jej, gdyż oddał zbyt lekki strzał i Grabowski nie miał problemu z wybronieniem go. Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę, sędzia podyktował rzut rożny dla drużyny MKS-u, po którym A.Oczkowski wsadził piłkę pod poprzeczkę zmieniając wynik na 2-1. Druga połowa była niemniej szybka od pierwszej. Już w 49 minucie szansę miała Korona. Strzał oddał Madeja, lecz obił tylko słupek, Meder miał szansę po dobitce, ale niestety posłał piłkę nad bramką. Niecałe 10 minut później MKS podwyższył wynik na 3-1. Bramka została zapisana na konto Boguckiego. Dwie minuty później wynik znowu uległ zmianie. Zdobywcą kolejnego gola był Wiśniewski. W 63 minucie MKS kolejny raz podniósł wynik. Tym razem gol padł po niezauważonym przez sędziego faulu, a jego zdobywcą był Kikla. Chwilę później drużyna gospodarzy kolejny raz pokonała bramkarza Korony. Tym razem na listę strzelców wpisał się Skwarczyński. Po rozpoczęciu gry od środka swoją szansę miał Wróblewski, jednak zmarnował ją trafiając z około 2 metrów w bramkarza MKS-u. W 78 minucie padł kolejny gol na korzyść gospodarzy. Jego zdobywcą był Bogucki. W 85 minucie groźnie zrobiło się pod bramką Korony. Skwarczyński oddał mocny strzał jednak Grabowski wybił piłkę. Dobitki próbował Wiśniewski, lecz golkiper Mętkowa pewnie złapał piłkę w ręce. Chwilę później Bogucki kolejny raz umieścił piłkę w siatce. Tym samym zaliczył w tym meczu hat-tricka. Mecz zakończył się wynikiem 8-1, a komplet punktów pozostał w Chrzanowie. Kolejny mecz Korona zagra również na wyjeździe. Tym razem zmierzy się z Promykiem Bolęcin 10.05.2015r o godzinie 16:00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.