UKS Górnik Siersza 1:6 Korona Mętków

Skład Korony : Lelito - Szweda, Klimek(71' Zub), Szklarski, Gut, Bulek, Nędza, Rozmus, Madeja, Cudak(59' Meder), Bogacz

Bramki : 2', 21', 85' Bulek, 34' Cudak, 36' Bogacz, 61' Madeja

Dnia 11.04.2015r. Korona Mętków wyjechała do Trzebini-Sierszy, aby rozegrać mecz z tamtejszym Górnikiem. Już od pierwszych minut Korona miała przewagę nad rywalem. W szybkim tempie drużyna przyjezdnych zdobyła gola. Piłkę umieścił w siatce Bulek w 2 minucie meczu, lobując bramkarza. Kilka minut później szansę miał zespół Górnika, lecz zawodnik oddający strzał znalazł się na pozycji spalonej. W 9 minucie strzał na bramkę oddał Bogacz, lecz piłka przeszła obok słupka. Korona nie odpuszczała i już w 21 minucie cieszyła się z drugiego gola, również w wykonaniu Bulka. W 32 minucie swoją szansę mieli zawodnicy Górnika. Pomocnik Sierszy oddał mocny strzał, który Lelito wybronił nogą. Piłka poszybowała w górę i spadła wprost na zawodnika gospodarzy, ten jednak główkując pomylił się i piłka przeszła obok pustej bramki. Reguła, że "niewykorzystane sytuacje mszczą się" sprawdziła się i tym razem. Po kontrze Korona zwiększyła przewagę nad przeciwnikiem. Tym razem bramkarza pokonał Cudak po podaniu od Madei. Dwie minuty później zawodnicy Mętkowa znów podwyższyli wynik. Madeja zagrał piłkę, a kiks obrońcy wykorzystał Bogacz umieszczając piłkę za linią bramkową. W 45 minucie Bogacz miał kolejną szansę, ale jej nie wykorzystał. Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę szansę miał Madeja po podaniu od Cudaka, ale nie udało mu się umieścić piłki w bramce. Druga połowa była spokojniejsza niż pierwsza. W 61 minucie, po zmianie bramkarzy w drużynie Górnika, Madeja umieścił piłkę w bramce tym samym zmieniając wynik na 0-5. Kilka minut później przyszedł i czas na honorową bramkę drużyny Górnika. W 85 minucie piękną akcją popisał się Bulek, który zdobył dla Korony trzecią bramkę tym samym zaliczając hat-tricka. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Korona wygrała 1-6 i zasłużenie zabrała ze sobą komplet punktów. W kolejnym starciu Korona podejmie Ruch Młoszową na własnym boisku 19.04.2015r.