PUCHAR PREZESA

KOMISJA GIER PPN CHRZANÓW INFORMUJE ŻE ZOSTAŁY USTALONE HARMONOGRAMY GIER W FINALE HALOWEGO TURNIEJU O PUCHAR PREZESA PODOKRĘGU PIŁKI NOŻNEJ CHRZANÓW W KATEGORII SENIORÓW.

Turniej finałowy o puchar prezesa PPN Chrzanów odbędzie się na hali w Libiążu 24 stycznia 2016 roku. W turnieju finałowym wystąpi tradycyjnie 10 zespołów podzielonych na dwie grupy. W wyniku losowania w grupie pierwszej zagrają: Górnik Libiąż, LKS Żarki, Zgoda Byczyna, Arka Babice i Ruch Młoszowa. W grupie drugiej rywalizować będą: Zagórzanka, Zagórze, Nadwiślanin Gromiec, Victoria Zalas, Start Kamień i Ciężkowianka Jaworzno. Początek zmagań w grupie pierwszej o godzinie 12:00, a zakończenie około godziny 15:40. W grupie II pierwszy pojedynek zaplanowano na godzinę 15:45, a ostatni grupowy mecz powinien zakończyć się o godzinie 19:23. Po czym około godziny 19:30 zostanie rozegrany mecz o III miejsce i o godzinie 19:55 rozpocznie się mecz finałowy.

Info : http://ppnchrzanow.pl/