LKS II Żarki 4:2 Korona Mętków

Od początku do samego końca obie drużyny stwarzały groźne sytuacje i już w 3 minucie spotkania po zagraniu ręką naszego środkowego obrońcy sędzia podyktował rzut karny, który bez problemu wykorzystał Piotr Likus. W końcu sędzia zakończył pierwsząpołowę (wynik 1-0 dla przyjezdnych) w około 60 minucie Żarki postanowiły wykorzystać zmianę i na boisku pojawił się Patryk Kosowski który już niebawem stał się zbawcą gospodarzy strzelając bramkę na 1-1.Kilka minut później na boisku pojawił się Tomasz Polowiec który trafił do siatki drużyny Mętkowa dając prowadzenie. Mija kilka minut i sędzia dyktuje kolejną jedenastkę tym razem dla Żarek, do piłki pochodzi Tomasz Polowiec i zdobywa gola powiększając prowadzenie (3-1).(kilka minut Później) Robi się zamieszanie w polu karnym gospodarzy, fauluje Łukasz Nędza i sędzia dyktuje kolejny rzut karny, do którego podchodzi Dariusz Gregorczyk, jednak czujność bramkarza( Damiana Zuba) pozwala nam cieszyć się dalej prowadzeniem (3-1). Mija chwila i już Metków stwarza kolejne zagrożenie w polu karnym tym razem jednak udaje im się zdobyć bramkę (3-2) ostatnie kilkanaście minut to już nerwówka, Metków naciera-Żarki bronią, jednak widoczne zmęczenie zawodników gości daje swobodę w ataku i dzięki brakom w obronie Żarki wykorzystują nadarzającą się sytuacje, i bramkę na 4-2 zdobywa Tomasz Polowiec ciesząc się zwycięstwem swojej drużyny i klasycznym Hat-Trickiem. Tym samym 3 punktu zostają w Żarkach a Mętków wciąż plasuje się na samym dole w tabeli rozgrywkach [B] Klasy. Okazja do poprawy statystyk Korona będzie miała już w tą Niedziele, gościć będziemy Tempo Płaze.

Serdecznie zapraszamy kibiców na to spotkanie i prosimy o głośny doping dla naszych zawodników !