LKS II Żarki 2:5 Korona Mętków ( Sparing )

Dnia 02.08.2015r. Korona Mętków wyjechała na mecz sparingowy do Żarek, aby zmierzyć sie z drugą drużyną LKS-u. W tym spotkaniu w zespole Korony wystąpiło dwóch zawodników testowanych - Grzegorczyk i Szkółka. Przez cały mecz widoczna była przewaga Korony. Bramki dla tej drużyny zdobyli Madeja(2), Gut, Szulc oraz Bulek lobując bramkarza. W drużynie przeciwnej jako zawodnik testowany wystąpił Bogacz, który przez kilka ostatnich sezonów był zawodnikiem Korony. W tym spotkaniu piłkarze Korony mieli wiele akcji, których nie wykorzystali. Jedną z nich miał Likus Piotr, ale niestety nie trafił w pustą bramkę. Kolejną sytuację miał jego brat-Krzysztof. Niestety również jej nie wykorzystał. Za to Szulc, który mimo wieku i kontuzji, z którą zmaga sie od dłuższego czasu nie zapomina jak zdobywa sie bramki. W ostatnich minutach meczu nerwy brały górę nad grą i doszło do szarpaniny pomiędzy zawodnikiem Korony a LKS-u Żarki. Jednak sędzia z pomocą innych zawodników szybko ich rozdzielił i obeszło się bez urazów. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5-2 dla Korony. Wszystkim Zawodnikom, którzy przybyli by wspomóc drużynę i powalczyć o wygraną-dziękujemy!!! Dziękujemy również kibicom, którzy nawet na sparingach wspierają swoją drużynę!!! Kolejny sparing Korona rozegra w przyszłym tygodniu.

Więcej info wkrótce.