Znamy terminarz Korony Mętków !

Na początek UKS Dulowa !

Przerwa letnie biegnie szybkim tempem, a do pierwszego meczu coraz bliżej. Zawodnicy Korony pod wodzą nowego trenera wkrótce rozpoczną przygotowania. Sezon 2016/2017 rozpocznie pierwsze spotkanie, które odbędzie się w weekend 20-21 sierpnia. Korona podejmie na własnym boisku UKS Dulową. W kolejnym spotkaniu zmierzy się na terenie Zrywu Brodeł. Trzecia kolejka to mecz w Mętkowie z Nadwiślanką Okleśna. Kolejnymi rywalami Korony będą: Victoria 1918 II Jaworzno(wyjazd), Tempo Płaza(u siebie), Victoria II Zalas(wyjazd), Ruch Młoszowa(u siebie), Wisełka Rozkochów(wyjazd). W 9 kolejce Korona będzie pauzowała. Następna kolejka to dla Korony mecz z Górnikiem Sierszą. Później odbędzie się wyjazd do Luszowic na mecz z tamtejszą Polonią. Następnymi rywalami będą: LKS II Żarki(u siebie), Lew Olszyny(wyjazd), UKS Regulice(u siebie). Rundę jesienną zakończy spotkanie z Jutrzenką Ostrężnica na boisku rywala.

Dokładniejsze informacje będą podawane na bieżąco !!

Wszystkie kolejki na sezon 2016/17 można zobaczyć w dziale : Rozgrywki [B] Klasa ---> Terminarz