Korona Mętków 5:2 LKS II Żarki

W ubiegłą sobotę 30.04.2016r. Korona Mętków podejmowała na swoim boisku LKS II Żarki. Początek gry był bardzo wyrównany, jednak od 12 minuty, w której Korona wyszła na prowadzenie, widoczna była przewaga gospodarzy. Pierwszego gola zdobył dla swojej drużyny Gregorczyk. Pięć minut później zawodnicy z Mętkowa podwyższyli wynik na 2:0. Garlacz dośrodkował, a Bogacz pewnym strzałem z główki umieścił piłkę w bramce, co zaskoczyło bramkarza LKS-u. W 28 minucie Korona zdobyła kolejnego gola. tym razem po rożnym, Bulek pewnie uderzył, umieszczając futbolówkę w bramce. Chwilę później swoją szansę miał Likus. Próbował lobować bramkarza, lecz posłał piłkę wysoko nad bramką. W 38 minucie napastnikowi Korony udało się pokonać golkipera rywali, zmieniając tym samym wynik na 4:0. Zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy zawodnicy Mętkowa mogli cieszyć się z kolejnej bramki, tym razem w wykonaniu Bulka, który zapisał się na listę strzelców po raz drugi w tym meczu. Jeszcze przed zakończeniem meczu, przeciwnikom udało strzelić się dwa gole. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:2 dla gospodarzy, a komplet punktów pozostał w Mętkowie. Zawodnikom gratulujemy !! Kolejny mecz Korona rozegra w Płazie z miejscowym Tempem 07.05.2016r. o godzinie 17:30. Wszystkich serdecznie zapraszamy !!!