Korona Lgota 12:0 Korona Mętków

2016-04-09 16:00 Korona Lgota - Korona Mętków 12:0 (5:0)

1-0 Kamil Babecki 6, 2-0 Kamil Babecki 9, 3-0 Piotr Dziedzic 26, 4-0 Kamil Babecki 28, 5-0 Adrian Banyś 34, 6-0 Kamil Babecki 48, 7-0 Kamil Babecki 54, 8-0 Piotr Dziedzic 59, 9-0 Kamil Babecki 67, 10-0 Kamil Babecki 74, 11-0 Kamil Babecki 76, 12-0 Kamil Babecki 88
Lgota:A. Stryczek (82. Kurdziel) - Banyś, Nowakowski, G. Lasoń (75. Jeleń), S. Lasoń (46. ), Nowak, Pałka, Zając (46. Kalemba), Dąbek, Dziedzic, Babecki
Mętków:Synal - Bulek, Garlacz (80. Paliwoda), Kucia (34. Klimek), Cudak, Fiba, Gregorczyk (46. Górecki), Gut, Szulc, Szweda, Bogacz

W rozegranym wczoraj spotkaniu 18 kolejki chrzanowskiej B-klasy Korona Lgota rozgromiła swoją imienniczkę z Mętkowa 12:0 (5:0). Pierwsza bramka padła już w 7 minucie po dośrodkowaniu z prawej strony przez Pawła Dąbka piłkę do siatki skierował Kamil Babecki. W 10 minucie po podaniu Piotra Dziedzica na 2:0 podwyższył Kamil Babecki. Na kolejną bramkę czekaliśmy do 27 minuty, tym razem Kamil Babecki asystował a bramkę zdobył Piotr Dziedzic. Dwie minuty później było 4:0 a bramkę zdobył Kamil Babecki po podaniu Piotra Dziedzica. W 35 minucie Piotr Dziedzic posłał wysoką piłkę w polu szesnastki i gdy wszyscy myśleli, że opuści ona boisko, spadła wprost na głowę Adriana Banysia, który umieścił ją w bramce. Druga połowa rozpoczęła się równie znakomicie dla graczy z Lgoty, bo już w 49 minucie po przejęciu w środku pola piłki przez Pawła Dąbka, ten nie zastanawiając się długo precyzyjnie zagrał ją do Kamila Babeckiego, który znalazł się w sytuacji sam na sam i mieliśmy kolejną bramkę. W 55 minucie Piotr Dziedzic podał prostopadle po ziemi do dobrze ustawionego Kamila Babeckiego, bramkarz Metkowa chcąc uratować sytuację wyszedł do piłki ale tak niefortunnie interweniował, że wypuścił piłkę z rąk, a Kamil Babecki idąc do końca za akcją trafił do pustej bramki. W 60 minucie znajdujący się w środku pola Kamil Babecki wypatrzył na prawej stronie Piotra Dziedzica i zagrał do niego, a ten umieścił piłkę w siatce. 68 minuta przyniosła następną bramkę, ze swojej połowy długim zagraniem za linię obrońców wykazał się Andrzej Nowak, a piłkę przejął nie kto inny jak Kamil Babecki i w kolejnej sytuacji sam na sam znów się nie pomylił. W 71 minucie akcja przeniosła się pod pole karne Lgoty, wbiegającego w szesnastkę zawodnika z Mętkowa sfaulował Artur Stryczek i sędzia podyktował rzut karny. Zawodnik gości posłał piłkę obok prawego słupka bramki. Na 10:0 w 74 minucie po podaniu Piotra Dziedzica podwyższył Kamil Babecki. W 77 minucie po dośrodkowaniu z prawej strony przez Mateusza Kalembe, piłkę w szesnastce przyjął na klatę piersiową Kamil Babecki i mieliśmy 11:0. Ostatnia bramka spotkania padła w 88 minucie po podaniu Piotra Dziedzica bramkę zdobył Kamil Babecki.